Сторінки

27 лютого 2011 р.

Знову чоловіча :)

Маємо чудового дідуся( хоч і не рідного) в якого день народження 8-го березня )))) але вітали ми його сьогодні )))) оце ля нього така листівочка :)25 лютого 2011 р.

Чоловіча :)

Перший раз робила чоловічу листівку , вроді вийшло і мені сподобалось такі робити


а так всередині


Сюрпрайз :)

УРА!!!!!!!!!!!!! а мене в поштовій скринці сьогодні чекав сюрприз :) лист від Вікулі  - БАнДітКи :) сам конверт настільки класно оформлений штампиками, що я довго його розглядала і тішилась , особливо марку, як справжня :) Вікуль, це штампи Хольца, чи я помиляюсь?

ну а всередині красота!!!!! я все думала шкода що не попросила в Віки цей цікавий шнурочок :) а тут він :) ЗАДОВОЛЕНА!!!!!! ДЯкую, сонце!!!!!!!!а ще отримала нагороду від Іванки   :) і тобі дуже дякую!!!!! Завтра обов"язково передам далі :)

а ще доробила ту відкриточку, добавила квіточку і перлинки, краще так?22 лютого 2011 р.

Поштова листівочка :)

Освоюю машинку :) враховуючи те що в мене ніколи не було машинки і шити пробувала тільки коли маленька була і на старій машинці то те що сьогодні сама все заправила і зробила перші стібки для мене малюсінький подвиг :)

А ще захотілось щоб зробити за завданням № 9 від блогу Подари кусочек счастья


Обов"язковою умовою є наявність кружева, штампу і книги . Не знаю чи в мене схоже на книгу чи скоріше на лист..... а ще хочу прийняти участь в скетчі #16 від блогу Творим вместе


20 лютого 2011 р.

Мрії збуваються :)

Запис не зовсім скраповий :) але для мене дуже приємний :)
 сьогодні класно відпочили в суперовій компанії, настрій суперовий!!!!
а вчора отримала свою (тепер вона вже точно моя :) ) швейну машинку!! :) так що завтра плчинаєм з нею творити :)  а столик....вирішили робити на замовлення, білий :) дякуючи дівчатам знайшла тут купу ідей, так що два тижні і мрія буде вдома :)
а ще бабуля виграла путівку в Турцію....але скоріш за все поїдем ми :) ЮХУ!!!!!!!!!!!!!!!
от такі були в нас веселі вихідні :)
ну а ще одна мрія з"явиться в нас на наступних вихідних :)  поки що готуємось до її появи :)

16 лютого 2011 р.

Ще одна спроба :)

Все таки надумала зробити ще одну відкриточку по скетчу, принаймі попробувати :)
Скетч SS # 50 від s"Sketches

В цей казковий день... :)

Спочатку це мала бути листівочка по скетчу, так і починалась робитись...але щось потім перемкнуло і вийшла трошки інша :) може бути як привітання і як запрошення :)

15 лютого 2011 р.

Молочна коробочка для штампиків :)

Готуюсь до свого стола і вирішила поскладати свої штучки скрапові :) і зробити для них нові "будиночки" :) от так і з"явилась простенька коробочка для штампиків , звичайна, маленька але тільки моя :) а чому молочна.....тому що основа це коробочки з молока :)14 лютого 2011 р.

З Днем Кохання :)

З СВЯТОМ ВАС!!!!!!
Бажаю кохання, кохання і ще раз кохання :) вірного, ніжного, жагучого, палкого, нестримного, теплого, романтичного, приємного, особливого.....самого-самого найкращого!!!!!!
і ми з донечкою сьогодні отримали подарунки від нашого татка і коханого :) Чесно кажучи вразив чоловік мене :) приємно вразив :) він взагалі не романтик, а сьогодні приніс чудовий букет червоних тюльпанів мені і ніжно-рожеві трояндочки для донечки :) а ще в мене буде нарешті своє рукодільне місце - столик тільки для скрапу!!!!!! УРА!!!!!!!!!
от такий чудовий і сонячний початок тижня :)   і вам такого бажаю!!!!! ;)

13 лютого 2011 р.

Маленька коробочка :)

Сьогодні зробила ще одну коробочку (таку як вчора на скрап-зустрічі) . Коробочка з бобінки від скотчу :), кришечку зробила сама. Ідею колись бачила в неті, а тепер вирішила попробувати :)а це моя найдорожча принцеска, робить собі зачіску :)

а ще я шукаю своїх Піфочок, отут -  Набір ПІФОчок

Шукаю ПІФочок :)

на початку року я записалась в ПІФи до Nataly і до Іруськи і за правилами маю набрати собі ПІФочок :) так як я приймаю участь в двох дівчат, то і собі шукаю не три,  а шість ПІФочок :)
Подаруночок для кожного буде особливим і знаю точно що це буде не листівка :)

12 лютого 2011 р.

Скрап - зустріч :)

В нас сьогодні була перша скрап-зустріч!!!!!! УРА!!!!!!
Планувалось все на дві години, а затягнулось на чотири :) і ще би можна було сидіти.....
Замовили паперу і декору, купу нанесли свого і робили хто що хоче :) в результаті вийшло дві коробочки але кожна різна за технікою, рамочка для фотографії і шкатулочка :)
в мене висновок такий - треба частіше, набагато частіше робити такі зустрічі, разом робити набагато веселіше і зі сторони видно що краще добавити, що зробити....ну а ще звичайно обмінятись різними штучками :)
от так все було :)


ну а це вже фінал :) 


в результаті вийшло (зліва направо) в Наталі - три коробочки різні за розміром, в мене - шкатулочка з бобінки від скотчу, Іруся - ніжна  рамочка для фото, Соломійка - чудова коробочка :)
ну а далі був обмін нашими витворами, і обмін всякими штучками :)
Я задоволена, хочу ще!!!!!! Тим більше що тема наступної зустрічі вже є ;)

і моя коробочка, сорі за фотку, бо все робилось в останній момент і навіть не додумались кожен виріб сфоткати окремо :)

ДЯКУЮ ДІВЧАТА ЗА ЗУСТРІЧ!!!!!!!! ;)

9 лютого 2011 р.

Для когось особливого :)

Ось така відкриточка з кишенькою на гроші або якесь особисте привітання :)
Папір з квіточками то тиснення, а потім наждачним блоком пройшлась щоб трошки виділити


2 лютого 2011 р.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...